Vzduchový filter BLUE PRINT ADBP220075
- Kategória: Vzduchový filter
- Výrobca:BLUE PRINT
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:ADBP220075
- V ponuke od:12.12.2022
- Dostupnosť:Na externom sklade 1 ks
- Dĺżka [mm]:275
- żírka [mm]:176
- Výżka [mm]:58
- Dodrzat servisné predpisy:✓
- Prevedenie filtra:Vlożka filtra
- JEEPK68245310AA
- JEEP68245310AA
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Vzduchový filter BOSCH F 026 400 653 Na externom sklade | BOSCH |
Vzduchový filter FEBI BILSTEIN 176952 Na externom sklade | FEBI BILSTEIN |
Vzduchový filter KAVO PARTS FAF-10909 Na externom sklade | KAVO PARTS |
Vzduchový filter MAXGEAR 26-2844 Na externom sklade | MAXGEAR |
Vzduchový filter DENCKERMANN A142141 Nedostupné | DENCKERMANN |
- 1A FIRST AUTOMOTIVEA63928
- A.L. GroupALA-18074
- A.Z. MeisterteileAZMT-41-030-2143
- AMC FilterFAF-10909
- AVS AUTOPARTSPA478
- BAPMICBF0427400445
- BREMSIFA2567
- Castrol FiltersCA0349
- GCG TURBOS AUSTRALIARY-A2022
- HENGST FILTERE1853L
- IAP QUALITY PARTS121-10053
- JS ASAKASHIA0767
- LUCASLFAF762
- LUCAS FILTERSLFAF762
- MAGNETI MARELLI153071762725
- MECAFILTERELP9668
- MISFATP174
- MULLER FILTERPA3928
- PRIAUTO1610179
- PROFIT1512-4417
- RYCOA2022
- TECNECO FILTERSAR1744PM
- WILMINK GROUPWG2284764
- ZEKKERTLF-1169
- JEEP CHEROKEE (KL) 2.2 CRD (143kW) 9/2018
- JEEP CHEROKEE (KL) 2.2 CRD (110kW) 9/2018
- JEEP CHEROKEE (KL) 2.2 CRD 4x4 (136kW) 8/2015 - 8/2018
- JEEP CHEROKEE (KL) 2.2 CRD 4x4 (147kW) 8/2015 - 8/2018
- JEEP CHEROKEE (KL) 2.2 CRD 4x4 (143kW) 9/2018
- JEEP CHEROKEE (KL) 2.4 (130kW) 11/2013
- JEEP CHEROKEE (KL) 2.4 4x4 (130kW) 11/2013
- JEEP CHEROKEE (KL) 3.2 4x4 (202kW) 1/2014
- JEEP CHEROKEE (KL) 3.2 V6 (200kW) 11/2013
- JEEP CHEROKEE VAN (KL) 2.2 CRD (136kW) 8/2015 - 8/2018
- JEEP CHEROKEE VAN (KL) 2.2 CRD (147kW) 8/2015 - 8/2018