Vodné čerpadlo, chladenie motora DENCKERMANN A310086P
- Kategória: Vodné čerpadlo/-tesnenie
- Výrobca:DENCKERMANN
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:A310086P
- Interný kód:A310086P
- Nahrádza: Vodné čerpadlo, chladenie motora DENCKERMANN A310086
- V ponuke od:04.11.2022
- Dostupnosť:Na externom sklade 6 ks
- EÚ Nariadenie o bezpečnosti výrobkov (GPSR):IEC 60417-6183 mechanické vedomosti potrebné
- BMW11 51 0 393 338
- BMW11 51 1 721 872
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Vodné čerpadlo, chladenie motora DOLZ B216 Na externom sklade | DOLZ |
Vodné čerpadlo, chladenie motora FEBI BILSTEIN 01296 Na externom sklade | FEBI BILSTEIN |
Vodné čerpadlo, chladenie motora GRAF PA430 Na externom sklade | GRAF |
Vodné čerpadlo, chladenie motora HEPU P470 Na externom sklade | HEPU |
Vodné čerpadlo, chladenie motora KAMOKA T0056 Na externom sklade | KAMOKA |
Vodné čerpadlo, chladenie motora MAXGEAR 47-0062 Na externom sklade | MAXGEAR |
Vodné čerpadlo, chladenie motora NTY CPW-BM-016 Nedostupné | NTY |
- BMW 3 (E30) 318 is (100kW) 9/1989 - 8/1991
- BMW 3 (E36) 316 i (75kW) 9/1993 - 5/1998
- BMW 3 (E36) 318 i (85kW) 9/1993 - 11/1998
- BMW 3 (E36) 318 is (103kW) 9/1993 - 12/1995
- BMW 3 (E36) 318 is (103kW) 1/1996 - 5/1998
- BMW 3 (E46) 316 i (77kW) 12/1998 - 2/2002
- BMW 3 (E46) 318 i (105kW) 9/2001 - 2/2005
- BMW 3 (E46) 318 i (87kW) 12/1997 - 9/2001
- BMW 3 Compact (E36) 316 g (75kW) 2/1996 - 8/2000
- BMW 3 Compact (E36) 316 i (77kW) 1/1999 - 8/2000
- BMW 3 Compact (E36) 316 i (75kW) 1/1994 - 8/2000
- BMW 3 Compact (E36) 318 ti (103kW) 1/1996 - 8/1999
- BMW 3 Compact (E36) 318 ti (103kW) 9/1994 - 12/1995
- BMW 3 Kabriolet (E36) 318 i (85kW) 3/1994 - 11/1999
- BMW 3 Kabriolet (E46) 318 Ci (105kW) 9/2001 - 12/2007
- BMW 3 Kupé (E36) 316 i (75kW) 9/1993 - 11/1998
- BMW 3 Kupé (E36) 318 is (103kW) 9/1995 - 4/1999
- BMW 3 Kupé (E36) 318 is (103kW) 1/1992 - 12/1995
- BMW 3 Kupé (E46) 318 Ci (87kW) 12/1999 - 8/2001
- BMW 3 Kupé (E46) 318 Ci (105kW) 9/2001 - 2/2004
- BMW 3 Touring (E36) 316 i (75kW) 3/1997 - 5/1999
- BMW 3 Touring (E36) 318 i (85kW) 9/1995 - 4/1999
- BMW 3 Touring (E46) 318 i (105kW) 9/2001 - 7/2005
- BMW 3 Touring (E46) 318 i (87kW) 10/1999 - 9/2001
- BMW 5 (E34) 518 i (85kW) 5/1994 - 8/1995
- BMW 5 (E34) 518 i (83kW) 9/1989 - 4/1994
- BMW 5 Touring (E34) 518 g (74kW) 2/1996 - 7/1996
- BMW 5 Touring (E34) 518 i (85kW) 5/1994 - 7/1996
- BMW Z3 Roadster (E36) 1.8 i (85kW) 10/1995 - 10/1998
- BMW Z3 Roadster (E36) 1.9 i (87kW) 7/1998 - 1/2003
- BMW Z3 Roadster (E36) 1.9 i (85kW) 1/1999 - 1/2003
- BMW Z3 Roadster (E36) 1.9 i (103kW) 11/1995 - 3/1999