Tyč/Vzpera stabilizátora KYB KSLR1059
- Kategória: Podpera
- Výrobca:KYB
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:KSLR1059
- V ponuke od:21.02.2023
- Dostupnosť:Na externom sklade 10+
- Strana montáże:Zadna naprava
- Dĺżka [mm]:170
- Rozmer závitu 1:M10X1.25
- Tyč/Vzpera:Spojovacia tyc
- Materiál:ocel
- Rozmer závitu 2:M10X1.25
- Priemer 1 [mm]:18
- Priemer 2 [mm]:18
- Priemer 3 [mm]:8
- Hmotnosť [kg]:0,33
- HYUNDAI555301H000
- HYUNDAI555301H100
- HYUNDAI555302G500
- HYUNDAI555302H000
- HYUNDAI555302H200
- KIA555301H000
- KIA555301H100
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Tyč/Vzpera stabilizátora DELPHI TC1981 Na externom sklade | DELPHI |
Tyč/Vzpera stabilizátora FEBI BILSTEIN 31765 Na externom sklade | FEBI BILSTEIN |
Tyč/Vzpera stabilizátora LEMFÖRDER 35002 01 Na externom sklade | LEMFÖRDER |
Tyč/Vzpera stabilizátora MEYLE 28-16 060 0029 Na externom sklade | MEYLE |
Tyč/Vzpera stabilizátora FAI AutoParts SS7056 Nedostupné | FAI AutoParts |
Tyč/Vzpera stabilizátora MONROE L43628 Nedostupné | MONROE |
Tyč/Vzpera stabilizátora MOOG KI-LS-7099 Nedostupné | MOOG |
Tyč/Vzpera stabilizátora TRW JTS1199 Nedostupné | TRW |
- FAG818 0392 10
- FIRST LINEFDL7117
- SIDEM81263
- TALOSA50-07368
- HYUNDAI ELANTRA IV limuzina (HD) 1.6 CVVT (90kW) 6/2006 - 6/2011
- HYUNDAI ELANTRA IV limuzina (HD) 2.0 CVVT (105kW) 6/2006 - 6/2011
- HYUNDAI i30 (FD) 1.4 (80kW) 10/2007 - 11/2011
- HYUNDAI i30 (FD) 1.4 (77kW) 10/2007 - 11/2011
- HYUNDAI i30 (FD) 1.4 LPG (80kW) 1/2009 - 11/2011
- HYUNDAI i30 (FD) 1.6 (90kW) 10/2007 - 11/2011
- HYUNDAI i30 (FD) 1.6 (93kW) 2/2008 - 11/2011
- HYUNDAI i30 (FD) 1.6 (85kW) 10/2007 - 11/2011
- HYUNDAI i30 (FD) 1.6 CRDi (85kW) 10/2007 - 11/2011
- HYUNDAI i30 (FD) 1.6 CRDi (94kW) 1/2010 - 11/2011
- HYUNDAI i30 (FD) 1.6 CRDi (66kW) 10/2007 - 11/2011
- HYUNDAI i30 (FD) 1.6 CRDi VGT (81kW) 10/2007 - 11/2011
- HYUNDAI i30 (FD) 2.0 (105kW) 10/2007 - 11/2011
- HYUNDAI i30 (FD) 2.0 CRDi (103kW) 10/2007 - 11/2011
- HYUNDAI i30 (FD) 2.0 CRDi (100kW) 10/2007 - 11/2011
- HYUNDAI i30 Kombi (FD) 1.4 (80kW) 11/2009 - 6/2012
- HYUNDAI i30 Kombi (FD) 1.4 (77kW) 10/2007 - 6/2012
- HYUNDAI i30 Kombi (FD) 1.4 LPG (80kW) 11/2009 - 6/2012
- HYUNDAI i30 Kombi (FD) 1.6 (85kW) 2/2008 - 6/2012
- HYUNDAI i30 Kombi (FD) 1.6 (90kW) 2/2008 - 6/2012
- HYUNDAI i30 Kombi (FD) 1.6 (93kW) 2/2008 - 6/2012
- HYUNDAI i30 Kombi (FD) 1.6 CRDi (66kW) 2/2008 - 6/2012
- HYUNDAI i30 Kombi (FD) 1.6 CRDi (85kW) 2/2008 - 6/2012
- HYUNDAI i30 Kombi (FD) 1.6 CRDi (94kW) 1/2010 - 6/2012
- HYUNDAI i30 Kombi (FD) 2.0 (105kW) 2/2008 - 6/2012
- HYUNDAI i30 Kombi (FD) 2.0 CRDi (103kW) 2/2008 - 6/2012
- HYUNDAI i30 Kombi (FD) 2.0 CRDi (100kW) 10/2008 - 6/2012
- KIA CEE'D sikma zadna cast (ED) 1.4 (77kW) 12/2006 - 12/2012
- KIA CEE'D sikma zadna cast (ED) 1.4 (80kW) 12/2006 - 12/2012
- KIA CEE'D sikma zadna cast (ED) 1.4 CVVT (66kW) 8/2009 - 12/2012
- KIA CEE'D sikma zadna cast (ED) 1.4 LPG (80kW) 1/2009 - 12/2010
- KIA CEE'D sikma zadna cast (ED) 1.4 LPG (64kW) 6/2011 - 4/2012
- KIA CEE'D sikma zadna cast (ED) 1.6 (90kW) 12/2006 - 12/2012
- KIA CEE'D sikma zadna cast (ED) 1.6 (85kW) 9/2007 - 12/2012
- KIA CEE'D sikma zadna cast (ED) 1.6 (93kW) 2/2008 - 12/2012
- KIA CEE'D sikma zadna cast (ED) 1.6 CRDi 115 (85kW) 12/2006 - 12/2012
- KIA CEE'D sikma zadna cast (ED) 1.6 CRDi 128 (94kW) 10/2010 - 12/2012
- KIA CEE'D sikma zadna cast (ED) 1.6 CRDi 90 (66kW) 12/2006 - 12/2012
- KIA CEE'D sikma zadna cast (ED) 1.6 CVVT (92kW) 10/2010 - 12/2012
- KIA CEE'D sikma zadna cast (ED) 1.6 LPG (91kW) 6/2007 - 12/2011
- KIA CEE'D sikma zadna cast (ED) 1.6 LPG (87kW) 6/2011 - 12/2011
- KIA CEE'D sikma zadna cast (ED) 2.0 (105kW) 12/2006 - 12/2012
- KIA CEE'D sikma zadna cast (ED) 2.0 CRDi (100kW) 6/2007 - 12/2012
- KIA CEE'D sikma zadna cast (ED) 2.0 CRDi 140 (103kW) 9/2007 - 12/2012
- KIA CEE'D SW (ED) 1.4 (80kW) 9/2007 - 12/2012
- KIA CEE'D SW (ED) 1.4 (77kW) 10/2010 - 12/2012
- KIA CEE'D SW (ED) 1.4 CVVT (66kW) 7/2009 - 12/2012
- KIA CEE'D SW (ED) 1.4 LPG (80kW) 1/2009 - 12/2010
- KIA CEE'D SW (ED) 1.4 LPG (64kW) 6/2011 - 4/2012
- KIA CEE'D SW (ED) 1.6 (93kW) 9/2007 - 12/2012
- KIA CEE'D SW (ED) 1.6 (90kW) 9/2007 - 12/2012
- KIA CEE'D SW (ED) 1.6 (85kW) 9/2007 - 11/2012
- KIA CEE'D SW (ED) 1.6 CRDi 115 (85kW) 9/2007 - 12/2012
- KIA CEE'D SW (ED) 1.6 CRDi 128 (94kW) 10/2010 - 12/2012
- KIA CEE'D SW (ED) 1.6 CRDi 90 (66kW) 9/2007 - 12/2012
- KIA CEE'D SW (ED) 1.6 CVVT (92kW) 6/2009 - 12/2012
- KIA CEE'D SW (ED) 1.6 LPG (91kW) 1/2008 - 9/2012
- KIA CEE'D SW (ED) 2.0 (105kW) 9/2007 - 12/2012
- KIA CEE'D SW (ED) 2.0 CRDi 140 (100kW) 7/2007 - 12/2012
- KIA CEE'D SW (ED) 2.0 CRDi 140 (103kW) 7/2007 - 12/2012
- KIA PRO CEE'D (ED) 1.4 (80kW) 2/2008 - 9/2012
- KIA PRO CEE'D (ED) 1.4 (77kW) 2/2008 - 9/2012
- KIA PRO CEE'D (ED) 1.4 CVVT (66kW) 6/2010 - 9/2012
- KIA PRO CEE'D (ED) 1.6 (93kW) 2/2008 - 9/2012
- KIA PRO CEE'D (ED) 1.6 (90kW) 2/2008 - 9/2012
- KIA PRO CEE'D (ED) 1.6 CRDi 115 (85kW) 2/2008 - 9/2012
- KIA PRO CEE'D (ED) 1.6 CRDi 128 (94kW) 10/2010 - 9/2012
- KIA PRO CEE'D (ED) 1.6 CRDi 90 (66kW) 2/2008 - 9/2012
- KIA PRO CEE'D (ED) 1.6 CVVT (85kW) 2/2008 - 9/2012
- KIA PRO CEE'D (ED) 1.6 CVVT (92kW) 10/2010 - 2/2013
- KIA PRO CEE'D (ED) 2.0 (105kW) 2/2008 - 9/2012
- KIA PRO CEE'D (ED) 2.0 CRDi 140 (103kW) 2/2008 - 9/2012