Turbodúchadlo - montáżna sada FA1 KT120065
- Kategória: Dúchadlo - jednotlivé diely
- Výrobca:FA1
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:KT120065
- V ponuke od:12.12.2022
- Dostupnosť:Na externom sklade 6 ks
- Alternatívna opravná sada:KT120065E
- OPEL(555860381)
- OPEL(55570748)
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Turbodúchadlo - montáżna sada ELRING 897.840 Na externom sklade | ELRING |
Plniace dúchadlo NISSENS 93416 Na externom sklade | NISSENS |
Turbodúchadlo - montáżna sada VICTOR REINZ 04-10320-01 Na externom sklade | VICTOR REINZ |
- BE TURBO128178
- BTS TurboT914831
- GARRETT7861375002S
- GARRETT7861375003S
- GARRETT7861370001
- GARRETT7861370002
- MOTAIR TURBO336010
- CHEVROLET MALIBU (V300) 2.0 D (118kW) 4/2012
- OPEL ASTRA J (P10) 2.0 CDTI (68) (121kW) 6/2011 - 10/2015
- OPEL ASTRA J (P10) 2.0 CDTI (68) (118kW) 9/2009 - 10/2015
- OPEL ASTRA J GTC 2.0 CDTI (08) (121kW) 1/2012 - 6/2015
- OPEL ASTRA J GTC 2.0 CDTI (08) (96kW) 1/2012 - 10/2015
- OPEL ASTRA J Skrina/kombi (P10) 2.0 CDTi (35) (121kW) 10/2012 - 10/2015
- OPEL ASTRA J Sports Tourer (P10) 2.0 CDTI (35) (96kW) 1/2014 - 10/2015
- OPEL ASTRA J Sports Tourer (P10) 2.0 CDTI (35) (121kW) 8/2011 - 10/2015
- OPEL ASTRA J Sports Tourer (P10) 2.0 CDTI (35) (118kW) 10/2010 - 10/2015
- OPEL CASCADA (W13) 2.0 CDTI (67) (121kW) 4/2013 - 6/2015
- OPEL INSIGNIA A (G09) 2.0 CDTI (68) (118kW) 7/2008 - 3/2017
- OPEL INSIGNIA A (G09) 2.0 CDTI (68) (103kW) 6/2013 - 3/2017
- OPEL INSIGNIA A (G09) 2.0 CDTI (68) (120kW) 7/2013 - 3/2017
- OPEL INSIGNIA A (G09) 2.0 CDTI (68) (88kW) 3/2012 - 3/2017
- OPEL INSIGNIA A (G09) 2.0 CDTI 4x4 (68) (118kW) 6/2010 - 3/2017
- OPEL INSIGNIA A (G09) 2.0 CDTI 4x4 (68) (120kW) 7/2013 - 3/2017
- OPEL INSIGNIA A Country Tourer (G09) 2.0 CDTi (47) (120kW) 7/2014 - 3/2017
- OPEL INSIGNIA A Country Tourer (G09) 2.0 CDTi (47) (88kW) 3/2012 - 3/2017
- OPEL INSIGNIA A Country Tourer (G09) 2.0 CDTi 4x4 (47) (120kW) 9/2013 - 3/2017
- OPEL INSIGNIA A limuzina (G09) 2.0 CDTI (69) (81kW) 7/2008 - 3/2017
- OPEL INSIGNIA A limuzina (G09) 2.0 CDTI (69) (96kW) 7/2008 - 3/2017
- OPEL INSIGNIA A limuzina (G09) 2.0 CDTI (69) (118kW) 7/2008 - 3/2017
- OPEL INSIGNIA A limuzina (G09) 2.0 CDTI (69) (103kW) 6/2013 - 3/2017
- OPEL INSIGNIA A limuzina (G09) 2.0 CDTI (69) (88kW) 3/2012 - 3/2017
- OPEL INSIGNIA A limuzina (G09) 2.0 CDTI (69) (120kW) 7/2013 - 3/2017
- OPEL INSIGNIA A limuzina (G09) 2.0 CDTI 4x4 (69) (120kW) 7/2013 - 3/2017
- OPEL INSIGNIA A limuzina (G09) 2.0 CDTI 4x4 (69) (118kW) 6/2010 - 3/2017
- OPEL INSIGNIA A Sports Tourer (G09) 2.0 CDTI (35) (120kW) 7/2013 - 6/2015
- OPEL INSIGNIA A Sports Tourer (G09) 2.0 CDTI (35) (103kW) 7/2013 - 6/2015
- OPEL INSIGNIA A Sports Tourer (G09) 2.0 CDTI (35) (81kW) 7/2008 - 6/2013
- OPEL INSIGNIA A Sports Tourer (G09) 2.0 CDTI (35) (88kW) 3/2012 - 6/2015
- OPEL INSIGNIA A Sports Tourer (G09) 2.0 CDTI (35) (96kW) 7/2008 - 6/2015
- OPEL INSIGNIA A Sports Tourer (G09) 2.0 CDTI (35) (118kW) 7/2008 - 6/2015
- OPEL INSIGNIA A Sports Tourer (G09) 2.0 CDTI 4x4 (35) (118kW) 6/2010 - 6/2015
- OPEL INSIGNIA A Sports Tourer (G09) 2.0 CDTI 4x4 (35) (120kW) 7/2013 - 6/2015
- OPEL ZAFIRA TOURER C (P12) 2.0 CDTi (75) (121kW) 10/2011 - 10/2014
- OPEL ZAFIRA TOURER C (P12) 2.0 CDTi (75) (96kW) 10/2011 - 11/2018
- OPEL ZAFIRA TOURER C (P12) 2.0 CDTi (75) (81kW) 10/2011 - 10/2014
- OPEL ZAFIRA TOURER C VAN (P12) 2.0 CDTi (75) (121kW) 1/2013 - 10/2014
- SAAB 9-5 (YS3G) 2.0 TiD (118kW) 5/2010 - 1/2012