Turbodúchadlo - montáżna sada FA1 KT100640
- Kategória: Dúchadlo - jednotlivé diely
- Výrobca:FA1
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:KT100640
- V ponuke od:12.12.2022
- Dostupnosť:Na externom sklade 6 ks
- Alternatívna opravná sada:KT100640E
- Typ nabíjania:Turbodúchadlo
- BMW(11652681209)
- BMW(11657633795)
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Turbodúchadlo - montáżna sada ELRING 648.640 Na externom sklade | ELRING |
Turbodúchadlo - montáżna sada VICTOR REINZ 04-10336-01 Nedostupné | VICTOR REINZ |
- BE TURBO130685
- BE TURBO131443
- BTS TurboT917069
- CONTINENTAL2800013004280
- CONTINENTAL2800013005280
- SCHLÜTTER TURBOLADER17201318
- SCHLÜTTER TURBOLADER17203017
- BMW 1 (F20) 116 i (80kW) 3/2015 - 6/2019
- BMW 1 (F20) 118 i (100kW) 7/2015 - 6/2019
- BMW 1 (F21) 116 i (80kW) 3/2015 - 6/2019
- BMW 1 (F21) 118 i (100kW) 3/2015 - 6/2019
- BMW 1 Van (F20) 118 i (100kW) 7/2015 - 6/2019
- BMW 2 Active Tourer (F45) 216 i (75kW) 2/2015 - 2/2018
- BMW 2 Active Tourer (F45) 216 i (80kW) 3/2018 - 10/2021
- BMW 2 Active Tourer (F45) 218 i (100kW) 7/2014 - 10/2021
- BMW 2 Active Tourer (F45) 218 i (103kW) 3/2018 - 10/2021
- BMW 2 Active Tourer Van (F45) 218 i (103kW) 3/2018 - 10/2021
- BMW 2 Gran Tourer (F46) 216 i (75kW) 7/2015 - 2/2018
- BMW 2 Gran Tourer (F46) 216 i (80kW) 3/2018
- BMW 2 Gran Tourer (F46) 218 i (100kW) 3/2015
- BMW 2 Gran Tourer (F46) 218 i (103kW) 4/2017
- BMW 2 Kabriolet (F23) 218 i (100kW) 3/2015 - 6/2021
- BMW 2 Kupé (F22, F87) 218 i (100kW) 3/2015 - 6/2021
- BMW 3 (F30, F80) 318 i (100kW) 7/2015 - 10/2018
- BMW 3 Touring (F31) 318 i (100kW) 7/2015 - 6/2019
- BMW 4 Gran Coupe (F36) 418 i (100kW) 7/2015 - 12/2020
- BMW 4 Kupé (F32, F82) 418 i (100kW) 3/2016 - 6/2020
- BMW X1 (F48) sDrive 18 i (100kW) 11/2015 - 6/2022
- BMW X1 (F48) sDrive 18 i (103kW) 7/2017 - 6/2022
- BMW X2 (F39) sDrive 18 i (103kW) 3/2018 - 10/2023
- BMW X2 (F39) sDrive 18 i (100kW) 3/2018 - 10/2023
- MINI MINI (F55) Cooper (100kW) 7/2014
- MINI MINI (F55) One (75kW) 11/2017
- MINI MINI (F55) One (75kW) 5/2014 - 10/2017
- MINI MINI (F55) One First (55kW) 11/2017
- MINI MINI (F55) One First (55kW) 11/2014 - 10/2017
- MINI MINI (F56) Cooper (100kW) 12/2013
- MINI MINI (F56) One (75kW) 11/2017
- MINI MINI (F56) One (75kW) 4/2014 - 10/2017
- MINI MINI (F56) One First (55kW) 11/2017
- MINI MINI (F56) One First (55kW) 7/2014 - 10/2017
- MINI MINI CLUBMAN (F54) Cooper (100kW) 7/2015 - 2/2024
- MINI MINI CLUBMAN (F54) One (75kW) 11/2015 - 1/2024
- MINI MINI COUNTRYMAN (F60) Cooper ALL4 (100kW) 10/2016
- MINI MINI COUNTRYMAN (F60) One (75kW) 7/2017
- MINI MINI Kabriolet (F57) Cooper (100kW) 11/2015
- MINI MINI Kabriolet (F57) One (75kW) 11/2017
- MINI MINI Kabriolet (F57) One (75kW) 3/2016 - 10/2017