Turbodúchadlo - montáżna sada AJUSA JTC11003
- Kategória: Dúchadlo - jednotlivé diely
- Výrobca:AJUSA
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:JTC11003
- V ponuke od:09.12.2022
- Dostupnosť:Nedostupné
- Doplnkový tovar/ Dopňujúca informácia:s tesneniami
- ALFA ROMEO 164 (164_) 2.0 V6 Turbo (164.A2G, 164.A2F) (150kW) 3/1991 - 9/1992
- ALFA ROMEO 164 (164_) 2.0 V6 Turbo (164.K3) (148kW) 9/1992 - 9/1998
- ALFA ROMEO 166 (936_) 2.0 V6 (936A3___) (151kW) 9/1998 - 10/2000
- ALFA ROMEO GTV (916_) 2.0 V6 Turbo (916.C2A) (148kW) 6/1995 - 9/1998
- ALFA ROMEO SPIDER (916_) 2.0 V6 Turbo (916S2A) (148kW) 5/1998 - 4/2005
- FIAT COUPE (175_) 2.0 20V Turbo (162kW) 8/1996 - 8/2000
- RENAULT TRUCKS MIDLINER S 120.06/A (82kW) 9/1990 - 11/1992
- RENAULT TRUCKS MIDLINER S 120.06/A,S 120.07/A (82kW) 9/1990 - 11/1992
- RENAULT TRUCKS MIDLINER S 120.07/A (82kW) 9/1990 - 11/1992
- RENAULT TRUCKS MIDLINER S 120.08/A (82kW) 9/1992 - 11/1992
- RENAULT TRUCKS MIDLINER S 120.08/A (82kW) 9/1990 - 11/1992
- RENAULT TRUCKS MIDLINER S 120.09/B BOM (82kW) 9/1990 - 11/1992
- RENAULT TRUCKS MIDLINER S 120.09/B CIT (82kW) 9/1990 - 11/1992
- RENAULT TRUCKS MIDLINER S 135.08/A (102kW) 2/1994 - 5/1996
- SAAB 900 I (AC4, AM4) 2.0 S Turbo-16 (104kW) 7/1991 - 12/1993
- SAAB 900 I (AC4, AM4) 2.0 S Turbo-16 (107kW) 1/1992 - 12/1993
- SAAB 900 I Combi Coupe 2.0 -16 (107kW) 5/1991 - 10/1993
- SAAB 900 I Combi Coupe 2.0 S Turbo-16 (104kW) 9/1991 - 7/1993
- SAAB 900 I Kabriolet 2.0 (107kW) 5/1991 - 10/1993
- SAAB 900 I Kabriolet 2.0 S Turbo-16 (104kW) 9/1991 - 6/1994
- SAAB 9000 2.0 -16 CD (110kW) 9/1993 - 12/1998
- SAAB 9000 2.0 -16 Turbo (127kW) 3/1990 - 9/1993
- SAAB 9000 2.0 -16 Turbo CD (108kW) 9/1992 - 12/1998
- SAAB 9000 2.0 -16 Turbo CD (136kW) 9/1989 - 12/1998
- SAAB 9000 2.0 T16 (150kW) 6/1989 - 10/1990
- SAAB 9000 2.3 -16 CDE Eco-Power (125kW) 9/1993 - 12/1998
- SAAB 9000 sikma zadna cast 2.0 -16 ND Turbo (110kW) 9/1993 - 12/1998
- SAAB 9000 sikma zadna cast 2.0 -16 Turbo (129kW) 9/1984 - 12/1991
- SAAB 9000 sikma zadna cast 2.0 -16 Turbo CS (136kW) 9/1988 - 12/1998
- SAAB 9000 sikma zadna cast 2.0 16v (143kW) 9/1989 - 1/1990
- SAAB 9000 sikma zadna cast 2.0 T16 (150kW) 6/1989 - 10/1990
- SAAB 9000 sikma zadna cast 2.3 -16 CSE Eco Power (125kW) 9/1993 - 12/1998