Tesnenie olejovej vane FA1 EM1000-904
- Kategória: Jímka oleja
- Výrobca:FA1
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:EM1000-904
- V ponuke od:12.12.2022
- Dostupnosť:Na externom sklade 2 ks
- BMW11137807302
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Tesnenie olejovej vane ELRING 492.050 skladom | ELRING |
Tesnenie olejovej vane VICTOR REINZ 71-39472-00 Na externom sklade | VICTOR REINZ |
Tesnenie olejovej vane AJUSA 14096000 Nedostupné | AJUSA |
- BMW 1 (E81) 116 d (85kW) 11/2008 - 12/2011
- BMW 1 (E81) 118 d (105kW) 9/2006 - 12/2011
- BMW 1 (E81) 118 d (100kW) 9/2006 - 12/2011
- BMW 1 (E81) 120 d (145kW) 3/2007 - 12/2011
- BMW 1 (E81) 120 d (130kW) 3/2007 - 12/2011
- BMW 1 (E81) 120 d (120kW) 3/2007 - 12/2011
- BMW 1 (E81) 123 d (150kW) 3/2007 - 12/2011
- BMW 1 (E87) 116 d (85kW) 3/2009 - 6/2011
- BMW 1 (E87) 118 d (100kW) 3/2007 - 6/2011
- BMW 1 (E87) 118 d (105kW) 3/2007 - 6/2011
- BMW 1 (E87) 120 d (120kW) 6/2004 - 6/2011
- BMW 1 (E87) 120 d (130kW) 3/2007 - 6/2011
- BMW 1 (E87) 123 d (150kW) 3/2007 - 6/2011
- BMW 1 Kabriolet (E88) 118 d (105kW) 9/2008 - 12/2013
- BMW 1 Kabriolet (E88) 118 d (100kW) 9/2008 - 12/2013
- BMW 1 Kabriolet (E88) 120 d (120kW) 3/2008 - 12/2013
- BMW 1 Kabriolet (E88) 120 d (145kW) 3/2008 - 12/2013
- BMW 1 Kabriolet (E88) 120 d (130kW) 3/2008 - 12/2013
- BMW 1 Kabriolet (E88) 123 d (150kW) 9/2008 - 12/2013
- BMW 1 Kupé (E82) 118 d (105kW) 9/2009 - 10/2013
- BMW 1 Kupé (E82) 118 d (100kW) 9/2009 - 10/2013
- BMW 1 Kupé (E82) 120 d (145kW) 9/2007 - 10/2013
- BMW 1 Kupé (E82) 120 d (130kW) 9/2007 - 10/2013
- BMW 1 Kupé (E82) 120 d (120kW) 9/2007 - 10/2013
- BMW 1 Kupé (E82) 123 d (150kW) 10/2007 - 9/2013
- BMW 3 (E90) 316 d (85kW) 7/2009 - 12/2011
- BMW 3 (E90) 318 d (100kW) 9/2007 - 10/2011
- BMW 3 (E90) 318 d (105kW) 2/2007 - 10/2011
- BMW 3 (E90) 320 d (130kW) 9/2007 - 2/2010
- BMW 3 (E90) 320 d (120kW) 12/2004 - 10/2011
- BMW 3 (E90) 320 d (135kW) 3/2010 - 10/2011
- BMW 3 (E90) 320 d xDrive (130kW) 9/2008 - 2/2010
- BMW 3 (E90) 320 d xDrive (135kW) 3/2010 - 10/2011
- BMW 3 (E90) 320 d xDrive (120kW) 9/2008 - 10/2011
- BMW 3 Kabriolet (E93) 320 d (120kW) 1/2008 - 12/2013
- BMW 3 Kabriolet (E93) 320 d (130kW) 3/2008 - 2/2010
- BMW 3 Kabriolet (E93) 320 d (147kW) 3/2010 - 10/2013
- BMW 3 Kabriolet (E93) 320 d (145kW) 9/2007 - 2/2010
- BMW 3 Kabriolet (E93) 320 d (135kW) 3/2010 - 10/2013
- BMW 3 Kupé (E92) 320 d (130kW) 9/2006 - 2/2010
- BMW 3 Kupé (E92) 320 d (120kW) 3/2007 - 6/2013
- BMW 3 Kupé (E92) 320 d (147kW) 3/2010 - 6/2013
- BMW 3 Kupé (E92) 320 d (145kW) 9/2006 - 2/2010
- BMW 3 Kupé (E92) 320 d (135kW) 3/2010 - 6/2013
- BMW 3 Kupé (E92) 320 d xDrive (130kW) 9/2008 - 2/2010
- BMW 3 Kupé (E92) 320 d xDrive (120kW) 9/2008 - 6/2013
- BMW 3 Kupé (E92) 320 d xDrive (135kW) 3/2010 - 6/2013
- BMW 3 Kupé (E92) 320 d xDrive (147kW) 3/2010 - 6/2013
- BMW 3 Kupé (E92) 320 d xDrive (145kW) 9/2008 - 2/2010
- BMW 3 Touring (E91) 316 d (85kW) 9/2009 - 6/2012
- BMW 3 Touring (E91) 318 d (105kW) 9/2007 - 6/2012
- BMW 3 Touring (E91) 318 d (100kW) 7/2007 - 6/2012
- BMW 3 Touring (E91) 320 d (120kW) 6/2005 - 6/2012
- BMW 3 Touring (E91) 320 d (130kW) 2/2007 - 12/2010
- BMW 3 Touring (E91) 320 d (135kW) 3/2010 - 5/2012
- BMW 3 Touring (E91) 320 d (147kW) 3/2010 - 5/2012
- BMW 3 Touring (E91) 320 d (145kW) 2/2007 - 2/2010
- BMW 3 Touring (E91) 320 d xDrive (147kW) 3/2010 - 5/2012
- BMW 3 Touring (E91) 320 d xDrive (130kW) 9/2008 - 2/2010
- BMW 3 Touring (E91) 320 d xDrive (145kW) 2/2008 - 2/2010
- BMW 3 Touring (E91) 320 d xDrive (135kW) 3/2010 - 6/2012
- BMW 3 Touring (E91) 320 d xDrive (120kW) 7/2009 - 6/2012
- BMW 5 (E60) 520 d (130kW) 9/2007 - 12/2009
- BMW 5 Touring (E61) 520 d (130kW) 9/2007 - 5/2010
- BMW X1 (E84) sDrive 18 d (100kW) 3/2009 - 6/2015
- BMW X1 (E84) sDrive 18 d (105kW) 12/2009 - 6/2015
- BMW X1 (E84) sDrive 20 d (130kW) 10/2009 - 6/2015
- BMW X1 (E84) xDrive 18 d (100kW) 3/2009 - 6/2015
- BMW X1 (E84) xDrive 18 d (105kW) 10/2009 - 6/2015
- BMW X1 (E84) xDrive 20 d (120kW) 3/2010 - 6/2015
- BMW X1 (E84) xDrive 20 d (130kW) 9/2009 - 6/2012
- BMW X3 (E83) 2.0 sd (130kW) 9/2007 - 8/2008
- BMW X3 (E83) xDrive 18 d (100kW) 4/2009 - 12/2011
- BMW X3 (E83) xDrive 18 d (105kW) 9/2008 - 12/2011
- BMW X3 (E83) xDrive 20 d (120kW) 9/2008 - 8/2010
- BMW X3 (E83) xDrive 20 d (130kW) 9/2008 - 8/2010