Spínač zapaľovania/żtartu VEMO V20-80-1606
- Kategória: Zapaľovací- /żtartovaci spinač
- Výrobca:VEMO
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:V20-80-1606
- Interný kód:V20-80-1606
- V ponuke od:09.12.2022
- Dostupnosť:Nedostupné
- Dĺżka [mm]:70
- żírka [mm]:40
- Spôsob ovládania:Ovladanie otacanim
- BMW61 32 6 913 965
- BMW6 913 965
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Spínač zapaľovania/żtartu MEAT & DORIA 24018 Na externom sklade | MEAT & DORIA |
- SIDAT650810A2
- VEMO20-80-1606
- MINI MINI (R50, R53) Cooper (85kW) 6/2001 - 9/2006
- MINI MINI (R50, R53) Cooper S (125kW) 7/2004 - 9/2006
- MINI MINI (R50, R53) Cooper S (120kW) 3/2002 - 9/2006
- MINI MINI (R50, R53) John Cooper Works (160kW) 3/2006 - 9/2006
- MINI MINI (R50, R53) One (66kW) 6/2001 - 9/2006
- MINI MINI (R50, R53) One (55kW) 4/2003 - 9/2006
- MINI MINI (R50, R53) One D (65kW) 6/2003 - 9/2006
- MINI MINI (R50, R53) One D (55kW) 6/2003 - 9/2006
- MINI MINI (R50, R53) Works (155kW) 11/2003 - 9/2006
- MINI MINI Kabriolet (R52) Cooper (85kW) 4/2004 - 7/2008
- MINI MINI Kabriolet (R52) Cooper S (125kW) 7/2004 - 7/2008
- MINI MINI Kabriolet (R52) John Cooper Works (155kW) 7/2004 - 11/2007
- MINI MINI Kabriolet (R52) One (66kW) 7/2004 - 11/2007