Snímač tlaku v sacom potrubí VEMO V25-72-0074
- Kategória: Senzor/Sonda
- Výrobca:VEMO
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:V25-72-0074
- Interný kód:V25-72-0074
- V ponuke od:09.12.2022
- Dostupnosť:skladom 1 ks
- Váha (gr):115
- Doplnkový tovar/ Dopňujúca informácia:bez drziaka
- Počet prípojok:1
- Počet pólov:3
- FORD1 127 268
- FORD98AB9S428AB
- FORD1 041 954
- FORD98AB 9F479 BA
- FORD98AB 9S428 AB
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Snímač tlaku v sacom potrubí CALORSTAT by Vernet MS0076 Na externom sklade | CALORSTAT by Vernet |
Snímač tlaku v sacom potrubí DELPHI PS10126 Na externom sklade | DELPHI |
Snímač tlaku v sacom potrubí MEYLE 714 812 0005 Na externom sklade | MEYLE |
Snímač tlaku výfukových plynov FACET 10.3355 Nedostupné | FACET |
Snímač tlaku v sacom potrubí FEBI BILSTEIN 105987 Nedostupné | FEBI BILSTEIN |
Snímač tlaku v sacom potrubí MEAT & DORIA 82248E Nedostupné | MEAT & DORIA |
Snímač tlaku v sacom potrubí MEAT & DORIA 82248 Nedostupné | MEAT & DORIA |
Snímač tlaku v sacom potrubí TOPRAN 302 654 Nedostupné | TOPRAN |
- AIRTEX5S2550
- ASTEMO-HITACHI138222
- ASTEMO-HITACHI2508222
- BEHR HELLA SERVICE6PP 009 400-181
- BREMI35119
- EFI AUTOMOTIVE291019
- ERA550152
- FACET10.3058
- FAE15022
- FEBI BILSTEIN105987FE
- FEBI BILSTEINFE105987
- HC-Cargo182070
- HELLA6PP 009 400-181
- HOFFER7472248E
- HOFFER7472248
- INTERMOTOREMS025
- INTERMOTOR16832
- LUCASSEB933
- MAGNETI MARELLI215810003500
- METZGER AUTOTEILE0905169
- METZGER AUTOTEILE0906040
- NGK90549
- SIDAT84.274A2
- SIDAT84.274
- SWAG50 10 5987
- TRISCAN8824 16005
- VEMO25-72-0074
- FORD FIESTA IV (JA_, JB_) 1.8 D (44kW) 8/1995 - 4/2000
- FORD FIESTA IV (JA_, JB_) 1.8 DI (55kW) 4/2000 - 1/2002
- FORD FIESTA Skriňa/veľkopriestorová limuzína (J5_, J3_) 1.8 DI (55kW) 9/2000 - 8/2003
- FORD FIESTA żikmé zadná kapota (JV_) D 1.8 (44kW) 5/1998 - 4/2002
- FORD FIESTA żikmé zadná kapota (JV_) TD 1.8 (55kW) 3/2000 - 8/2003
- FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.8 DI / TDDi (55kW) 8/1999 - 11/2004
- FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.8 TDCi (74kW) 8/2002 - 11/2004
- FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.8 TDCi (85kW) 3/2001 - 11/2004
- FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.8 Turbo DI / TDDi (66kW) 10/1998 - 11/2004
- FORD FOCUS I limuzina (DFW) 1.8 TDCi (74kW) 8/2002 - 11/2004
- FORD FOCUS I limuzina (DFW) 1.8 TDCi (85kW) 3/2001 - 11/2004
- FORD FOCUS I limuzina (DFW) 1.8 Turbo DI / TDDi (66kW) 2/1999 - 11/2004
- FORD FOCUS I limuzina (DFW) 1.8 Turbo DI / TDDi (55kW) 8/2001 - 3/2005
- FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.8 DI / TDDi (55kW) 8/1999 - 11/2004
- FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.8 TDCi (74kW) 8/2002 - 11/2004
- FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.8 TDCi (85kW) 3/2001 - 11/2004
- FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.8 Turbo DI / TDDi (66kW) 2/1999 - 11/2004
- FORD TOURNEO CONNECT 1.8 TDCi (66kW) 6/2002 - 12/2013
- FORD TOURNEO CONNECT 1.8 TDCi /TDDi /DI (55kW) 6/2002 - 12/2013
- FORD TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) 1.8 Di (55kW) 6/2002 - 12/2013
- FORD TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) 1.8 TDCi (66kW) 6/2002 - 12/2013
- JAGUAR XF SPORTBRAKE (X250) 3.0 D (177kW) 9/2012 - 4/2014
- JAGUAR XF SPORTBRAKE (X250) 3.0 D (202kW) 9/2012 - 4/2014
- JAGUAR XJ (X350, X358) 3.0 (175kW) 5/2003 - 3/2009
- JAGUAR XJ (X350, X358) 3.6 (190kW) 5/2003 - 3/2009
- JAGUAR XJ (X350, X358) 4.2 (219kW) 5/2003 - 3/2009
- JAGUAR XJ (X350, X358) D 2.7 (152kW) 10/2005 - 3/2009
- JAGUAR XK II Kabriolet (X150) 3.6 (190kW) 10/2007 - 7/2014
- JAGUAR XK II Kabriolet (X150) 4.2 XK8 (219kW) 3/2006 - 7/2014
- JAGUAR XK II Kupé (X150) 3.6 (190kW) 7/2007 - 7/2014
- JAGUAR XK II Kupé (X150) 4.2 XK8 (219kW) 3/2006 - 7/2014