Snímač počtu otáčok kolesa VEMO V42-72-0068
- Kategória: Regulátor dynamiky jazdy
- Výrobca:VEMO
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:V42-72-0068
- Interný kód:V42-72-0068
- V ponuke od:09.12.2022
- Dostupnosť:Nedostupné
- Váha (gr):44
- Strana montáże:Zadna naprava
- Dĺżka [mm]:730
- Dĺżka 1 [mm]:846
- Brzdná/Jazdná dynamika:pre vozidla s ABS
- Počet pripevňovacích otvorov:1
- Počet prípojok:2
- Nominálne napätie [V]:12
- Počet pólov:2
- Tvar zásuvky:hranaty
- CITROËN96 655 923 80
- PEUGEOT4545.J8
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Snímač počtu otáčok kolesa BOSCH 0 265 008 485 Na externom sklade | BOSCH |
Snímač počtu otáčok kolesa DELPHI SS20315 Na externom sklade | DELPHI |
Snímač počtu otáčok kolesa FACET 21.0060 Na externom sklade | FACET |
Snímač počtu otáčok kolesa FAE 78302 Na externom sklade | FAE |
Snímač počtu otáčok kolesa TOPRAN 723 968 Na externom sklade | TOPRAN |
Snímač počtu otáčok kolesa FEBI BILSTEIN 173620 Nedostupné | FEBI BILSTEIN |
Snímač počtu otáčok kolesa MEAT & DORIA 90209 Nedostupné | MEAT & DORIA |
Snímač počtu otáčok kolesa MEAT & DORIA 90209E Nedostupné | MEAT & DORIA |
Snímač počtu otáčok kolesa MEYLE 11-14 800 0012 Nedostupné | MEYLE |
cena na dotaz
cena na dotaz bez DPH
- ASTEMO-HITACHI131540
- EFI AUTOMOTIVE302295
- ERA560491
- FEBI BILSTEIN173620FE
- FEBI BILSTEINFE173620
- HERTH+BUSS ELPARTS70661519
- HOFFER8290209E
- HOFFER8290209
- MAGNETI MARELLI172100087010
- MEAT & DORIA90209A1
- METZGER AUTOTEILE0900780
- NK293725
- OPTIMAL06-S551
- SIDAT84.717
- SIDAT84.717A2
- SWAG33 10 1877
- TRISCAN8180 28135
- VEMO42-72-0068
- CITROËN C-ELYSEE (DD_) 1.2 PureTech 82 (DDHMRP) (61kW) 2/2018
- CITROËN C-ELYSEE (DD_) 1.2 VTi 72 (DDHMY0) (53kW) 11/2012 - 1/2017
- CITROËN C-ELYSEE (DD_) 1.2 VTi 82 (60kW) 12/2014
- CITROËN C-ELYSEE (DD_) 1.5 BlueHDi 100 (75kW) 5/2018
- CITROËN C-ELYSEE (DD_) 1.6 BlueHDi 100 (73kW) 11/2014 - 12/2016
- CITROËN C-ELYSEE (DD_) 1.6 HDI 92 (68kW) 11/2012
- CITROËN C-ELYSEE (DD_) 1.6 VTi 115 (DDNFP0, DDNFP6, DDNFP9) (85kW) 11/2012
- CITROËN C3 PICASSO (SH_) 1.2 THP 110 (SHHNZ6) (81kW) 1/2015 - 12/2015
- CITROËN C3 PICASSO (SH_) 1.4 VTi 95 (SH8FSC, SH8FP0, SH8FP6) (70kW) 12/2008 - 12/2015
- CITROËN C3 PICASSO (SH_) 1.4 VTi 95 LPG (SH8FN0) (70kW) 9/2010 - 11/2015
- CITROËN C3 PICASSO (SH_) 1.6 BlueHDi 100 (73kW) 1/2015 - 8/2017
- CITROËN C3 PICASSO (SH_) 1.6 HDi (80kW) 2/2009 - 12/2010
- CITROËN C3 PICASSO (SH_) 1.6 HDi (66kW) 2/2009 - 3/2015
- CITROËN C3 PICASSO (SH_) 1.6 HDi 110 (82kW) 5/2010 - 2/2013
- CITROËN C3 PICASSO (SH_) 1.6 HDi 115 (84kW) 1/2013 - 3/2015
- CITROËN C3 PICASSO (SH_) 1.6 HDI 90 (68kW) 7/2010 - 3/2015
- CITROËN C3 PICASSO (SH_) 1.6 VTi 120 (88kW) 2/2009 - 7/2015
- PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.4 (54kW) 4/2006 - 10/2013
- PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.4 16V (70kW) 6/2007 - 10/2013
- PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.4 16V (65kW) 2/2006 - 10/2013
- PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.4 HDi (50kW) 2/2006 - 12/2015
- PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.6 16V (80kW) 2/2006 - 10/2013
- PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.6 16V RC (128kW) 2/2007 - 12/2012
- PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.6 16V Turbo (110kW) 2/2006 - 10/2013
- PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.6 16V VTi (88kW) 2/2007 - 12/2012
- PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.6 Flex (83kW) 8/2008 - 12/2013
- PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.6 HDi (66kW) 2/2006 - 10/2013
- PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.6 HDi (80kW) 2/2006 - 10/2013
- PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.6 HDi (68kW) 11/2009 - 12/2012
- PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.6 HDi 110 (82kW) 8/2009 - 12/2012
- PEUGEOT 207 CC (WD_) 1.6 16V (88kW) 2/2007 - 10/2013
- PEUGEOT 207 CC (WD_) 1.6 16V Turbo (110kW) 2/2007 - 12/2012
- PEUGEOT 207 CC (WD_) 1.6 HDi (80kW) 2/2007 - 1/2015
- PEUGEOT 207 CC (WD_) 1.6 HDi (82kW) 8/2009 - 10/2013
- PEUGEOT 207 SW (WK_) 1.4 (54kW) 6/2007 - 12/2012
- PEUGEOT 207 SW (WK_) 1.4 16V (70kW) 6/2007 - 10/2013
- PEUGEOT 207 SW (WK_) 1.6 (81kW) 8/2008 - 12/2012
- PEUGEOT 207 SW (WK_) 1.6 16V (88kW) 6/2007 - 10/2013
- PEUGEOT 207 SW (WK_) 1.6 16V RC (128kW) 2/2007 - 12/2012
- PEUGEOT 207 SW (WK_) 1.6 16V Turbo (110kW) 2/2007 - 12/2012
- PEUGEOT 207 SW (WK_) 1.6 Flex (83kW) 8/2008 - 12/2013
- PEUGEOT 207 SW (WK_) 1.6 HDi (66kW) 6/2007 - 12/2012
- PEUGEOT 207 SW (WK_) 1.6 HDi (82kW) 8/2009 - 10/2013
- PEUGEOT 207 SW (WK_) 1.6 HDi (80kW) 6/2007 - 12/2012
- PEUGEOT 207 SW (WK_) 1.6 HDi (68kW) 11/2009 - 12/2013
- PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) 1.0 VTi (50kW) 3/2012 - 12/2019
- PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) 1.2 GPL (60kW) 6/2015 - 12/2019
- PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) 1.2 PureTech 82 (61kW) 3/2018 - 12/2019
- PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) 1.2 THP 110 (81kW) 1/2013 - 12/2019
- PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) 1.2 VTi 68 / PureTech 68 (50kW) 8/2016 - 12/2019
- PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) 1.2 VTI 82 (60kW) 3/2012 - 12/2019
- PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) 1.4 GPL (70kW) 10/2013 - 12/2019
- PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) 1.4 HDi (50kW) 3/2012 - 12/2019
- PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) 1.4 VTi (70kW) 3/2012 - 12/2019
- PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) 1.5 BlueHDI 100 (75kW) 5/2018 - 12/2019
- PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) 1.6 (85kW) 1/2013 - 12/2019
- PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) 1.6 BlueHDi 100 (73kW) 1/2015 - 12/2019
- PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) 1.6 BlueHDi 120 (88kW) 1/2015 - 12/2019
- PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) 1.6 e-HDi (82kW) 7/2015 - 12/2019
- PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) 1.6 GTi (147kW) 8/2012 - 12/2019
- PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) 1.6 HDi (85kW) 1/2015 - 12/2019
- PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) 1.6 HDi (68kW) 3/2012 - 12/2019
- PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) 1.6 HDi / BlueHDi 75 (55kW) 1/2013 - 12/2019
- PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) 1.6 THP (115kW) 3/2012 - 12/2019
- PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) 1.6 THP 165 (121kW) 3/2015 - 12/2019
- PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) 1.6 VTi (88kW) 3/2012 - 12/2019
- PEUGEOT 301 1.2 PureTech 82 (61kW) 2/2018
- PEUGEOT 301 1.2 VTi 72 (53kW) 11/2012
- PEUGEOT 301 1.2 VTi 82 (60kW) 12/2014
- PEUGEOT 301 1.5 BlueHDI 100 (75kW) 5/2018
- PEUGEOT 301 1.6 BlueHDi 100 (73kW) 4/2014
- PEUGEOT 301 1.6 HDI 90 (68kW) 11/2012
- PEUGEOT 301 1.6 VTi 115 (85kW) 11/2012