Puzdro ulożenia priečneho závesného ramena Oyodo 40Z8003A-OYO
- Kategória: Ulożenie/Upevnenie
- Výrobca:Oyodo
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:40Z8003A-OYO
- V ponuke od:28.02.2023
- Dostupnosť:Nedostupné
- Strana montáże:spodny, predne
- SUZUKI4553050G00
- SUZUKI4553060B00
- SUZUKI45530-60B00-000
- SUZUKI45530-70C00
- SUZUKI45530-70C00-000
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Ulożenie riadenia ASHIKA GOM-827 Na externom sklade | ASHIKA |
Ulożenie riadenia JAPANPARTS RU-827 Na externom sklade | JAPANPARTS |
Ulożenie riadenia KAVO PARTS SCR-8502 Nedostupné | KAVO PARTS |
Ulożenie riadenia NIPPARTS J4238002 Nedostupné | NIPPARTS |
Ulożenie riadenia OPTIMAL F8-5289 Nedostupné | OPTIMAL |
- BENDIX040122B
- JAPKOGOJ827
- Oyodo40Z8003A-OYO
- RUVILLE987702
- YAMATOJ48008A
- SUZUKI SWIFT II limuzina (AH, AJ) 1.3 (SF413, AH35, MA) (50kW) 1/1991 - 12/1995
- SUZUKI SWIFT II limuzina (AH, AJ) 1.3 (SF413, AH35) (52kW) 3/1989 - 12/1991
- SUZUKI SWIFT II limuzina (AH, AJ) 1.6 (SF416, AH14) (70kW) 11/1989 - 12/1991
- SUZUKI SWIFT II limuzina (AH, AJ) 1.6 4WD (SF416, AJ14) (70kW) 11/1989 - 12/1991
- SUZUKI SWIFT II limuzina (AH, AJ) 1.6 i (SF416, AH14) (68kW) 1/1990 - 5/2001
- SUZUKI SWIFT II limuzina (AH, AJ) 1.6 i 4WD (SF416, AJ14) (68kW) 1/1990 - 5/2001
- SUZUKI SWIFT II sikma zadna cast (EA, MA) 1.0 (SF310, AA44) (37kW) 3/1989 - 5/2001
- SUZUKI SWIFT II sikma zadna cast (EA, MA) 1.0 i (SF310, AA44) (39kW) 1/1995 - 12/2005
- SUZUKI SWIFT II sikma zadna cast (EA, MA) 1.0 i (SF310, AA44) (40kW) 3/1989 - 12/1991
- SUZUKI SWIFT II sikma zadna cast (EA, MA) 1.3 (SF413, AB35) (50kW) 3/1989 - 5/2001
- SUZUKI SWIFT II sikma zadna cast (EA, MA) 1.3 (SF413, AB35) (52kW) 3/1989 - 12/1991
- SUZUKI SWIFT II sikma zadna cast (EA, MA) 1.3 4WD (SF413, AA35) (50kW) 3/1989 - 5/2001
- SUZUKI SWIFT II sikma zadna cast (EA, MA) 1.3 4WD (SF413, AF35) (52kW) 10/1989 - 12/1991
- SUZUKI SWIFT II sikma zadna cast (EA, MA) 1.3 GTi (SF413, AA34) (74kW) 3/1989 - 5/2001