Ochranný plech proti rozstreku, Brzdový kotúč ESEN SKV 57SKV170
- Kategória: Príslušenstvo/jednotlivé diely
- Výrobca:ESEN SKV
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:57SKV170
- V ponuke od:13.12.2022
- Dostupnosť:Na externom sklade 4 ks
- Strana montáże:Predna naprava vpravo
- spárované čísla produktov:57SKV169
- Hmotnosť [kg]:0,32
- Nutné porovnať starý diel s novým dielom (hlavne č. OE):✓
- Záruka:3 roky záruka
- AUDI867615312A
- AUDI867615312B
- VW867615312A
- VW867615312B
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Ochranný plech proti rozstreku, Brzdový kotúč A.B.S. 11175 Na externom sklade | A.B.S. |
Ochranný plech proti rozstreku Na externom sklade | VAN WEZEL |
Ochranný plech proti rozstreku, Brzdový kotúč KLOKKERHOLM 9529378 Nedostupné | KLOKKERHOLM |
Ochranný plech proti rozstreku, Brzdový kotúč NK 234715 Nedostupné | NK |
Ochranný plech proti rozstreku, Brzdový kotúč VAICO V10-5052 Nedostupné | VAICO |
- BLIC6508039529378P
- JP GROUP1164201280
- AUDI 50 (863) 0.8 (25kW) 1/1976 - 7/1978
- AUDI 50 (863) 1.1 (37kW) 8/1974 - 7/1978
- AUDI 50 (863) 1.1 (44kW) 8/1974 - 7/1977
- AUDI 50 (863) 1.3 (43kW) 1/1977 - 7/1978
- AUDI 50 (863) 1.3 (44kW) 8/1977 - 7/1978
- VW POLO (86) 0.8 (25kW) 9/1975 - 9/1981
- VW POLO (86) 0.9 (29kW) 9/1975 - 9/1981
- VW POLO (86) 1.1 (37kW) 3/1975 - 9/1981
- VW POLO (86) 1.1 (44kW) 3/1975 - 9/1981
- VW POLO (86) 1.3 (44kW) 12/1976 - 9/1981
- VW POLO CLASSIC (86C, 80) 1.0 (29kW) 1/1985 - 10/1986
- VW POLO CLASSIC (86C, 80) 1.0 (33kW) 1/1985 - 9/1994
- VW POLO CLASSIC (86C, 80) 1.3 (40kW) 1/1985 - 7/1987
- VW POLO CLASSIC (86C, 80) 1.3 Cat (40kW) 7/1987 - 9/1994
- VW POLO CLASSIC (86C, 80) 1.3 D (33kW) 8/1986 - 12/1988
- VW POLO CLASSIC (86C, 80) 1.4 D (35kW) 10/1990 - 9/1994
- VW POLO II (86C, 80) 0.9 (29kW) 10/1981 - 12/1981
- VW POLO II (86C, 80) 1.0 (29kW) 10/1981 - 10/1986
- VW POLO II (86C, 80) 1.0 (33kW) 8/1985 - 1/1992
- VW POLO II (86C, 80) 1.0 Cat (33kW) 8/1989 - 9/1994
- VW POLO II (86C, 80) 1.1 (37kW) 10/1981 - 9/1989
- VW POLO II (86C, 80) 1.3 (55kW) 9/1982 - 9/1989
- VW POLO II (86C, 80) 1.3 (44kW) 10/1981 - 7/1983
- VW POLO II (86C, 80) 1.3 (40kW) 8/1983 - 7/1988
- VW POLO II (86C, 80) 1.3 (43kW) 8/1982 - 7/1988
- VW POLO II (86C, 80) 1.3 Cat (40kW) 7/1987 - 9/1994
- VW POLO II (86C, 80) 1.3 Cat (55kW) 10/1989 - 3/1991
- VW POLO II (86C, 80) 1.3 D (33kW) 8/1986 - 7/1990
- VW POLO II (86C, 80) 1.4 D (35kW) 10/1990 - 9/1994
- VW POLO Kupé (86C, 80) 1.0 (29kW) 5/1982 - 10/1986
- VW POLO Kupé (86C, 80) 1.0 (33kW) 8/1985 - 1/1992
- VW POLO Kupé (86C, 80) 1.0 Cat (33kW) 8/1989 - 9/1994
- VW POLO Kupé (86C, 80) 1.1 (37kW) 10/1981 - 7/1983
- VW POLO Kupé (86C, 80) 1.3 (44kW) 10/1981 - 7/1983
- VW POLO Kupé (86C, 80) 1.3 (40kW) 8/1983 - 6/1987
- VW POLO Kupé (86C, 80) 1.3 (57kW) 3/1991 - 9/1994
- VW POLO Kupé (86C, 80) 1.3 (55kW) 9/1982 - 9/1989
- VW POLO Kupé (86C, 80) 1.3 Cat (40kW) 7/1987 - 8/1994
- VW POLO Kupé (86C, 80) 1.3 Cat (55kW) 10/1989 - 9/1994
- VW POLO Kupé (86C, 80) 1.3 D (33kW) 8/1986 - 8/1990
- VW POLO Kupé (86C, 80) 1.3 G40 (85kW) 1/1987 - 8/1990
- VW POLO Kupé (86C, 80) 1.3 G40 (83kW) 8/1990 - 9/1994
- VW POLO Kupé (86C, 80) 1.4 D (35kW) 8/1990 - 9/1994
- VW POLO żikmé zadná kapota (86CF) 1.0 (33kW) 8/1992 - 7/1994
- VW POLO żikmé zadná kapota (86CF) 1.3 (40kW) 8/1992 - 7/1994
- VW POLO żikmé zadná kapota (86CF) 1.4 D (35kW) 8/1992 - 7/1994