Náboj kolesa FEBEST 1082-T300A96R
- Kategória: Naboj kolesa/-prislusenstvo
- Výrobca:FEBEST
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:1082-T300A96R
- V ponuke od:28.02.2023
- Dostupnosť:Nedostupné
- Strana montáże:Zadna naprava
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Lożisko kolesa - opravná sada SKF VKBA 7602 Na externom sklade | SKF |
- ACDelco19350426 (Vymeniteľný)
- FENOXWHB83286 (Vymeniteľný)
- MOOG512515 (Vymeniteľný)
- MOOGCH-WB-12955 (Vymeniteľný)
- NK765010 (Vymeniteľný)
- CHEVROLET AVEO / KALOS limuzina (T250, T255) 1.2 (62kW) 1/2008
- CHEVROLET AVEO / KALOS limuzina (T250, T255) 1.2 (55kW) 1/2008
- CHEVROLET AVEO / KALOS limuzina (T250, T255) 1.2 LPG (62kW) 1/2009
- CHEVROLET AVEO / KALOS sikma zadna cast (T250, T255) 1.2 (55kW) 4/2008
- CHEVROLET AVEO / KALOS sikma zadna cast (T250, T255) 1.2 (62kW) 4/2008
- CHEVROLET AVEO limuzina (T300) 1.2 (65kW) 1/2019
- CHEVROLET AVEO limuzina (T300) 1.2 (63kW) 3/2011
- CHEVROLET AVEO limuzina (T300) 1.2 (51kW) 3/2011
- CHEVROLET AVEO limuzina (T300) 1.2 LPG (63kW) 11/2012 - 12/2015
- CHEVROLET AVEO limuzina (T300) 1.3 D (70kW) 7/2011 - 12/2015
- CHEVROLET AVEO limuzina (T300) 1.3 D (55kW) 7/2011 - 12/2015
- CHEVROLET AVEO limuzina (T300) 1.4 (74kW) 7/2011
- CHEVROLET AVEO limuzina (T300) 1.4 (103kW) 9/2011
- CHEVROLET AVEO limuzina (T300) 1.6 (85kW) 3/2011
- CHEVROLET AVEO limuzina (T300) 1.6 Flexfuel (88kW) 6/2012
- CHEVROLET AVEO limuzina (T300) 1.8 (103kW) 7/2015 - 12/2018
- CHEVROLET AVEO limuzina (T300) 1.8 (101kW) 9/2011 - 7/2015
- CHEVROLET AVEO limuzina (T300) 1.8 Flexfuel (103kW) 7/2015 - 12/2018
- CHEVROLET AVEO limuzina (T300) 1.8 Flexfuel (101kW) 9/2013 - 7/2015
- CHEVROLET AVEO sikma zadna cast (T300) 1.2 (51kW) 3/2011
- CHEVROLET AVEO sikma zadna cast (T300) 1.2 (63kW) 3/2011
- CHEVROLET AVEO sikma zadna cast (T300) 1.2 LPG (63kW) 11/2012 - 12/2015
- CHEVROLET AVEO sikma zadna cast (T300) 1.3 D (55kW) 7/2011 - 12/2015
- CHEVROLET AVEO sikma zadna cast (T300) 1.3 D (70kW) 7/2011 - 12/2015
- CHEVROLET AVEO sikma zadna cast (T300) 1.4 (74kW) 3/2011
- CHEVROLET AVEO sikma zadna cast (T300) 1.4 Turbo (103kW) 8/2013
- CHEVROLET AVEO sikma zadna cast (T300) 1.6 (88kW) 6/2011
- CHEVROLET AVEO sikma zadna cast (T300) 1.6 (85kW) 3/2011
- CHEVROLET AVEO sikma zadna cast (T300) 1.6 Flex (88kW) 6/2012 - 12/2014
- CHEVROLET AVEO sikma zadna cast (T300) 1.8 (103kW) 7/2015 - 12/2018
- CHEVROLET AVEO sikma zadna cast (T300) 1.8 (101kW) 9/2011 - 7/2015
- CHEVROLET AVEO sikma zadna cast (T300) 1.8 Flexfuel (101kW) 9/2013 - 7/2015
- CHEVROLET AVEO sikma zadna cast (T300) 1.8 Flexfuel (103kW) 7/2015 - 12/2018
- CHEVROLET COBALT 1.3 D (55kW) 3/2013 - 12/2014
- CHEVROLET COBALT 1.4 Flex (78kW) 1/2017 - 3/2020
- CHEVROLET COBALT 1.4 Flex (75kW) 11/2011 - 12/2016
- CHEVROLET COBALT 1.5 (77kW) 1/2013
- CHEVROLET COBALT 1.8 (78kW) 3/2013 - 3/2020
- CHEVROLET COBALT 1.8 Econoflex (79kW) 8/2012 - 12/2016
- CHEVROLET COBALT 1.8 Flex (78kW) 10/2018
- CHEVROLET COBALT 1.8 Flexfuel (82kW) 1/2017 - 3/2020
- CHEVROLET COBALT 2.2 (108kW) 4/2004
- CHEVROLET COBALT 2.4 (128kW) 7/2004
- CHEVROLET MATIZ (M200, M250) 0.8 (37kW) 10/2010
- CHEVROLET MATIZ (M200, M250) 1.0 (48kW) 1/2007
- CHEVROLET MATIZ (M200, M250) 1.0 (49kW) 3/2005
- CHEVROLET MATIZ (M200, M250) 1.0 LPG (44kW) 1/2007 - 5/2017
- CHEVROLET ONIX 1.0 (57kW) 12/2012
- CHEVROLET ONIX 1.0 Flexfuel (59kW) 10/2012 - 10/2019
- CHEVROLET ONIX 1.4 (72kW) 4/2013
- CHEVROLET ONIX 1.4 Flexfuel (78kW) 12/2012 - 10/2019
- CHEVROLET SPARK 1.0 (45kW) 3/2014 - 5/2017
- CHEVROLET SPARK 1.0 SX (49kW) 5/2005
- CHEVROLET SPARK 1.0 SX (46kW) 5/2005
- CHEVROLET SPARK 1.0 SX (44kW) 6/2009
- CHEVROLET SPARK (M300) 1.0 (55kW) 1/2013 - 12/2016
- CHEVROLET SPARK (M300) 1.0 (50kW) 3/2010
- CHEVROLET SPARK (M300) 1.0 (48kW) 7/2010
- CHEVROLET SPARK (M300) 1.0 D (46kW) 7/2011 - 10/2017
- CHEVROLET SPARK (M300) 1.0 LPG (50kW) 3/2010
- CHEVROLET SPARK (M300) 1.0 LPG (48kW) 7/2010
- CHEVROLET SPARK (M300) 1.0 TDi (42kW) 9/2014 - 10/2017
- CHEVROLET SPARK (M300) 1.2 (64kW) 1/2012
- CHEVROLET SPARK (M300) 1.2 (61kW) 1/2011 - 10/2017
- CHEVROLET SPARK (M300) 1.2 (57kW) 10/2012 - 10/2017
- CHEVROLET SPARK (M300) 1.2 (60kW) 3/2010
- CHEVROLET SPARK (M300) 1.2 LPG (59kW) 1/2011
- CHEVROLET SPARK (M300) 1.2 LPG (60kW) 3/2010
- CHEVROLET SPARK (M300) EV (97kW) 9/2013
- CHEVROLET SPARK (M300) EV (105kW) 9/2013 - 12/2016
- CHEVROLET SPARK (M400) 1.0 (54kW) 11/2015
- CHEVROLET SPARK (M400) 1.0 (55kW) 11/2015
- CHEVROLET SPARK (M400) 1.4 (72kW) 11/2015
- CHEVROLET SPARK (M400) 1.4 (73kW) 11/2015
- CHEVROLET SPARK (M400) 1.4 (74kW) 11/2015
- CHEVROLET SPARK żikmé zadná kapota (M200, M250) 0.8 (38kW) 1/2007 - 8/2014
- CHEVROLET SPARK żikmé zadná kapota (M300) 1.2 (60kW) 3/2010
- CHEVROLET SPIN 1.2 (63kW) 6/2012
- CHEVROLET SPIN 1.3 D (55kW) 1/2012
- CHEVROLET SPIN 1.5 (80kW) 9/2014
- CHEVROLET SPIN 1.5 (78kW) 1/2013 - 11/2015
- CHEVROLET SPIN 1.8 (77kW) 7/2012