Motor stieračov VEMO V46-07-0022
- Kategória: Motor stieračov
- Výrobca:VEMO
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:V46-07-0022
- Interný kód:V46-07-0022
- V ponuke od:09.12.2022
- Dostupnosť:Nedostupné
- Váha (gr):1416
- Strana montáże:predne
- Napätie [V]:12
- RENAULT77 01 207 957
- RENAULT77 01 043 984
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Motor stieračov CASCO CWM15116AS Na externom sklade | CASCO |
Motor stieračov MEAT & DORIA 27202 Na externom sklade | MEAT & DORIA |
Motor stieračov VALEO 579206 Na externom sklade | VALEO |
Motor stieračov FAST FT82813 Nedostupné | FAST |
Motor stieračov MAGNETI MARELLI 064300400010 Nedostupné | MAGNETI MARELLI |
- AIC76403
- ALANKO10800154
- CASCOCWM15116GS
- CTR1257577
- ERA460156A
- ERA460156
- HOFFERH27202
- HOFFER2107202
- MAPCO90116
- METZGER AUTOTEILE2190747
- METZGER AUTOTEILE2190839
- SANDOSWM15116.0
- SANDOSWM15116.1
- SIDAT69202A2
- VALEO584651
- VEMO46-07-0022
- NISSAN KUBISTAR Skrinka (X76) 1.2 (44kW) 8/2003
- NISSAN KUBISTAR Skrinka (X76) 1.2 16V (55kW) 4/2006
- NISSAN KUBISTAR Skrinka (X76) 1.4 (55kW) 8/2003 - 10/2009
- NISSAN KUBISTAR Skrinka (X76) 1.5 dCi (48kW) 8/2003
- NISSAN KUBISTAR Skrinka (X76) 1.5 dCi (60kW) 8/2003 - 10/2009
- NISSAN KUBISTAR Skrinka (X76) 1.5 dCi (45kW) 8/2005 - 10/2009
- NISSAN KUBISTAR Skrinka (X76) 1.5 dCi (42kW) 8/2003 - 10/2009
- NISSAN KUBISTAR Skrinka (X76) 1.5 dCi 70 (50kW) 9/2005 - 10/2009
- NISSAN KUBISTAR Skrinka (X76) 1.6 16V (70kW) 8/2003 - 10/2009
- NISSAN KUBISTAR Skrinka (X76) dCi 85 (62kW) 4/2006 - 10/2009
- RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.0 (50kW) 1/2002 - 1/2007
- RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.2 (KC0A, KC0K, KC0F, KC01) (43kW) 8/1997
- RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.2 16V (KC05, KC06, KC03, KC0T, KC0W, KC1D) (55kW) 6/2001
- RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.4 (KC0C, KC0H, KC0B, KC0M) (55kW) 8/1997
- RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.5 dCi (62kW) 6/2005
- RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.5 dCi (45kW) 4/2005 - 6/2010
- RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.5 dCi (42kW) 7/2003
- RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.5 dCi (50kW) 6/2005
- RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.5 dCi (KC07) (48kW) 12/2001
- RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.5 dCi (KC08, KC09) (60kW) 7/2002
- RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.6 (KC00) (66kW) 9/1999 - 6/2001
- RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.6 16V (70kW) 6/2001 - 3/2018
- RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.6 16V 4x4 (KC0P, KC0S, KC0L) (70kW) 10/2001
- RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.6 16V bivalent (60kW) 6/2005
- RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.9 dCi 4x4 (62kW) 10/2003
- RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.9 dCi 4x4 (KC0V) (59kW) 10/2001
- RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.9 dTi (KC0U) (59kW) 2/2000
- RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.9 RXED (48kW) 9/1999 - 6/2001
- RENAULT KANGOO (KC0/1_) D 55 1.9 (KC0D) (40kW) 8/1997
- RENAULT KANGOO (KC0/1_) D 65 1.9 (KC0E, KC02, KC0J, KC0N) (47kW) 8/1997 - 6/2001
- RENAULT KANGOO (KC0/1_) Elect'road RE (22kW) 1/2002 - 12/2004
- RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.0 (50kW) 1/2002 - 1/2007
- RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.0 (43kW) 1/2002 - 1/2007
- RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.2 (FC01, FC0A, FC0F) (43kW) 8/1997
- RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.2 (FC1A) (44kW) 7/1998 - 7/2001
- RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.2 16V (FC05, FC0W, FC1D, FC1P, FC1K, FC0T) (55kW) 10/2001
- RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.2 BiFuel (43kW) 7/1998 - 7/2001
- RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.4 (FC0C, FC0B, FC0H, FC0M) (55kW) 8/1997 - 6/2008
- RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.5 dCi (45kW) 10/2005
- RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.5 dCi (FC07, FC1R) (48kW) 12/2001
- RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.5 dCi (FC08, FC09) (60kW) 4/2003
- RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.5 dCi (FC1E) (50kW) 6/2005
- RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.5 dCi (FC1G) (62kW) 6/2005
- RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.5 dCi (FC1R) (42kW) 12/2002
- RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.6 (66kW) 9/1999 - 6/2001
- RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.6 16V (70kW) 10/2001 - 3/2018
- RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.6 16V 4x4 (FC0L, FC0P, FC0S) (70kW) 10/2001
- RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.6 16V bivalent (60kW) 6/2005
- RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.9 D (FC0J) (48kW) 9/1999 - 6/2003
- RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.9 dCi (FC0V) (62kW) 7/2003
- RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.9 dCi 4x4 (FC0V) (62kW) 7/2003
- RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.9 dCi 4x4 (FC0V) (59kW) 10/2001
- RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.9 dTi (FC0U) (59kW) 2/2000
- RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) D 55 1.9 (FC0D) (40kW) 8/1997
- RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) D 65 1.9 (FC0E, FC02, FC0J, FC0N) (47kW) 8/1997