Manżeta hnacieho hriadeľa - opravná sada SNR OBK66.006
- Kategória: Manzeta
- Výrobca:SNR
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:OBK66.006
- V ponuke od:30.11.2023
- Dostupnosť:Nedostupné
- Strana montáże:na strane kolesa
- Výżka [mm]:103
- Vnútorný priemer 1 [mm]:21
- Vnútorný priemer 2 [mm]:76
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Manżeta hnacieho hriadeľa - opravná sada SKF VKJP 1307 skladom | SKF |
Manżeta hnacieho hriadeľa - opravná sada FEBI BILSTEIN 31688 Na externom sklade | FEBI BILSTEIN |
Manżeta hnacieho hriadeľa - opravná sada GSP 780425 Na externom sklade | GSP |
Manżeta hnacieho hriadeľa - opravná sada LÖBRO 305493 Na externom sklade | LÖBRO |
Manżeta hnacieho hriadeľa - opravná sada LÖBRO 306180 Na externom sklade | LÖBRO |
Manżeta hnacieho hriadeľa - opravná sada SKF VKJP 3205 Na externom sklade | SKF |
Manżeta hnacieho hriadeľa - opravná sada SPIDAN 25270 Nedostupné | SPIDAN |
Manżeta hnacieho hriadeľa - opravná sada SPIDAN 36002 Nedostupné | SPIDAN |
- ALFA ROMEO MITO (955_) 0.9 TwinAir (955.AXW1B) (63kW) 7/2011 - 12/2013
- ALFA ROMEO MITO (955_) 0.9 TwinAir (955AXY1B, 955AXZ1B) (74kW) 12/2013 - 8/2018
- ALFA ROMEO MITO (955_) 0.9 TwinAir (955AXY1B) (77kW) 4/2013 - 8/2018
- CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST Skriňa/veľkopriestorová limuzína ( Electric (42kW) 1/2010 - 12/2010
- CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST velkorozmerova limuzina (MF_, GJK_ 1.6 16V (MFNFU) (81kW) 11/2002 - 10/2008
- CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST velkorozmerova limuzina (MF_, GJK_ 1.6 16V (MFNFU) (80kW) 10/2000 - 12/2011
- CITROËN BERLINGO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (B9) Electric (49kW) 1/2013
- CITROËN C15 Skriňa/veľkopriestorová limuzína (VD_) 1.8 D (44kW) 7/1986 - 12/2000
- CITROËN C15 Skriňa/veľkopriestorová limuzína (VD_) 1.9 D (44kW) 12/2000 - 12/2005
- CITROËN C2 (JM_) 1.4 16V (65kW) 4/2005 - 12/2009
- CITROËN C2 (JM_) 1.6 (80kW) 7/2003 - 10/2010
- CITROËN C2 (JM_) 1.6 VTS (90kW) 10/2004 - 12/2009
- CITROËN C3 I (FC_, FN_) 1.4 (58kW) 12/2005 - 7/2012
- CITROËN C3 I (FC_, FN_) 1.4 16V (65kW) 12/2003 - 8/2010
- CITROËN C3 I (FC_, FN_) 1.4 16V HDi (66kW) 2/2002 - 6/2008
- CITROËN C3 I (FC_, FN_) 1.4 HDi (50kW) 2/2002 - 12/2009
- CITROËN C3 I (FC_, FN_) 1.4 HDi (52kW) 7/2003 - 2/2011
- CITROËN C3 I (FC_, FN_) 1.4 HDi (55kW) 5/2005 - 12/2009
- CITROËN C3 I (FC_, FN_) 1.4 i (54kW) 2/2002 - 11/2010
- CITROËN C3 I (FC_, FN_) 1.4 i Bivalent (54kW) 2/2002 - 12/2009
- CITROËN C3 I (FC_, FN_) 1.4 i Bivalent (49kW) 1/2008 - 12/2009
- CITROËN C3 I (FC_, FN_) 1.6 16V (80kW) 2/2002 - 8/2010
- CITROËN C3 I (FC_, FN_) 1.6 16V (81kW) 5/2003 - 9/2005
- CITROËN C3 I (FC_, FN_) 1.6 16V HDi (66kW) 10/2005 - 12/2009
- CITROËN C3 II (SC_) 1.4 HDi 70 (SC8HZC, SC8HR0, SC8HP4) (50kW) 11/2009 - 9/2016
- CITROËN C3 II (SC_) 1.4 LPG (70kW) 6/2013 - 9/2016
- CITROËN C3 II (SC_) 1.4 VTi (72kW) 11/2009 - 9/2016
- CITROËN C3 II (SC_) 1.4 VTi 95 (70kW) 11/2009 - 9/2016
- CITROËN C3 II żikmé zadná kapota (SC_) 1.4 HDi (50kW) 6/2010 - 9/2016
- CITROËN C3 Pluriel (HB_) 1.4 (55kW) 7/2003
- CITROËN C3 Pluriel (HB_) 1.4 (54kW) 5/2003
- CITROËN C3 Pluriel (HB_) 1.4 HDi (50kW) 4/2004
- CITROËN C3 Pluriel (HB_) 1.6 (80kW) 5/2003
- CITROËN C4 I (LC_) 2.0 16V (105kW) 9/2006 - 7/2009
- CITROËN DS3 (SA_) 1.4 VTi 95 (70kW) 4/2010 - 7/2015
- CITROËN DS3 (SA_) 1.4 VTi 95 LPG (70kW) 8/2012 - 7/2015
- CITROËN DS3 (SA_) 1.4 VTi 98 (72kW) 11/2009 - 7/2015