Manżeta hnacej hriadele FEBEST 1017P-T300
- Kategória: Manżeta/sada
- Výrobca:FEBEST
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:1017P-T300
- V ponuke od:28.02.2023
- Dostupnosť:Nedostupné
- Strana montáże:na strane kolesa
- Dĺżka [mm]:107
- Materiál:Umelá hmota (PVC)
- Vnútorný priemer 1 [mm]:74
- Vnútorný priemer 2 [mm]:24
- FORD1580207 (Vymeniteľný)
- FORD1819275 (Vymeniteľný)
- GENERAL MOTORS95228684 (Dodávka obsahuje menej dielov ako OE sada)
- GENERAL MOTORS42527030 (Vymeniteľný)
- GENERAL MOTORS95228794 (Vymeniteľný)
- HYUNDAI49591-2F600 (Dodávka obsahuje menej dielov ako OE sada)
- HYUNDAI49500-2F600 (Dodávka obsahuje menej dielov ako OE sada)
- HYUNDAI49591-2F606 (Dodávka obsahuje menej dielov ako OE sada)
- HYUNDAI49594-2F606 (Vymeniteľný)
- HYUNDAI49594-2F600 (Vymeniteľný)
- CHANGAN2201100-CR01 (Dodávka obsahuje menej dielov ako OE sada)
- CHANGAN2201100-CR01-AA (Dodávka obsahuje menej dielov ako OE sada)
- CHANGAN2201200-CR01 (Dodávka obsahuje menej dielov ako OE sada)
- CHANGAN2201200-CR01-AA (Dodávka obsahuje menej dielov ako OE sada)
- CHANGANCD569F250201-0200 (Dodávka obsahuje menej dielov ako OE sada)
- CHANGANCD569F250201-0200-AA (Dodávka obsahuje menej dielov ako OE sada)
- CHANGANCD569F250201-0301 (Dodávka obsahuje menej dielov ako OE sada)
- CHANGANCD569F250201-0301-AA (Dodávka obsahuje menej dielov ako OE sada)
- MAZDAFT04-22-510 (Dodávka obsahuje menej dielov ako OE sada)
- MAZDAFT04-22-610 (Dodávka obsahuje menej dielov ako OE sada)
- MAZDAFT04-25-50X (Dodávka obsahuje menej dielov ako OE sada)
- MAZDAFT04-25-60X (Dodávka obsahuje menej dielov ako OE sada)
- MAZDAFTC3-22-510 (Dodávka obsahuje menej dielov ako OE sada)
- MAZDAFTC3-22-530 (Vymeniteľný)
- MAZDAFTC3-25-50X (Dodávka obsahuje menej dielov ako OE sada)
- MAZDAFTC3-25-60X (Dodávka obsahuje menej dielov ako OE sada)
- FORD FIESTA VI Van 1.4 (71kW) 10/2008 - 12/2012
- CHEVROLET AVEO / KALOS sikma zadna cast (T250, T255) 1.4 (74kW) 4/2008
- CHEVROLET AVEO / KALOS sikma zadna cast (T250, T255) 1.4 Flexfuel (69kW) 7/2011 - 3/2013
- CHEVROLET AVEO limuzina (T300) 1.2 (63kW) 3/2011
- CHEVROLET AVEO limuzina (T300) 1.2 (51kW) 3/2011
- CHEVROLET AVEO limuzina (T300) 1.2 LPG (63kW) 11/2012 - 12/2015
- CHEVROLET AVEO limuzina (T300) 1.3 D (55kW) 7/2011 - 12/2015
- CHEVROLET AVEO limuzina (T300) 1.3 D (70kW) 7/2011 - 12/2015
- CHEVROLET AVEO limuzina (T300) 1.4 (103kW) 9/2011
- CHEVROLET AVEO limuzina (T300) 1.4 (74kW) 7/2011
- CHEVROLET AVEO limuzina (T300) 1.6 (85kW) 3/2011
- CHEVROLET AVEO sikma zadna cast (T300) 1.2 (63kW) 3/2011
- CHEVROLET AVEO sikma zadna cast (T300) 1.2 (51kW) 3/2011
- CHEVROLET AVEO sikma zadna cast (T300) 1.2 LPG (63kW) 11/2012 - 12/2015
- CHEVROLET AVEO sikma zadna cast (T300) 1.3 D (55kW) 7/2011 - 12/2015
- CHEVROLET AVEO sikma zadna cast (T300) 1.3 D (70kW) 7/2011 - 12/2015
- CHEVROLET AVEO sikma zadna cast (T300) 1.4 (74kW) 3/2011
- CHEVROLET AVEO sikma zadna cast (T300) 1.4 Turbo (103kW) 8/2013
- CHEVROLET AVEO sikma zadna cast (T300) 1.6 (85kW) 3/2011
- CHEVROLET AVEO sikma zadna cast (T300) 1.6 (88kW) 6/2011
- CHEVROLET AVEO sikma zadna cast (T300) 1.8 (101kW) 9/2011 - 7/2015
- CHEVROLET COBALT 1.5 (77kW) 1/2013
- CHEVROLET SPIN 1.5 (80kW) 9/2014
- CHEVROLET SPIN 1.5 (78kW) 1/2013 - 11/2015
- KIA CERATO I limuzina (LD) 1.5 CRDi (66kW) 7/2005 - 12/2009
- KIA CERATO I limuzina (LD) 1.6 (77kW) 4/2004 - 12/2009
- KIA CERATO I limuzina (LD) 1.6 (89kW) 6/2007 - 11/2009
- KIA CERATO I limuzina (LD) 1.6 (75kW) 4/2004 - 12/2009
- KIA CERATO I limuzina (LD) 1.6 (90kW) 4/2004 - 1/2007
- KIA CERATO I limuzina (LD) 1.6 (90kW) 5/2006 - 12/2009
- KIA CERATO I limuzina (LD) 1.6 CRDi (85kW) 6/2005 - 12/2009
- KIA CERATO I limuzina (LD) 2.0 (105kW) 4/2004 - 1/2007
- KIA CERATO I limuzina (LD) 2.0 (103kW) 4/2004 - 12/2009
- KIA CERATO I limuzina (LD) 2.0 (98kW) 4/2004 - 12/2009
- KIA CERATO I limuzina (LD) 2.0 CRDi (83kW) 4/2004 - 5/2006
- KIA CERATO I sikma zadna cast (LD) 1.6 (77kW) 7/2004 - 1/2007
- KIA CERATO I sikma zadna cast (LD) 1.6 (90kW) 5/2006 - 6/2009
- KIA CERATO I sikma zadna cast (LD) 1.6 CRDi (85kW) 6/2005 - 6/2008
- KIA CERATO I sikma zadna cast (LD) 2.0 (105kW) 3/2004 - 5/2007
- KIA CERATO I sikma zadna cast (LD) 2.0 (103kW) 9/2004 - 6/2009
- KIA CERATO II (TD) 1.6 (91kW) 2/2009 - 10/2013
- KIA CERATO II limuzina (TD) 1.6 (93kW) 1/2010 - 6/2013
- KIA CERATO II limuzina (TD) 1.6 CVVT (91kW) 2/2009 - 6/2013
- KIA CERATO KOUP II (TD) 1.6 CVVT (91kW) 10/2009 - 6/2013
- MAZDA 3 (BM, BN) 2.0 (110kW) 11/2013 - 5/2016
- MAZDA 3 (BM, BN) 2.0 (88kW) 9/2013 - 5/2019
- MAZDA 3 (BM, BN) 2.0 (121kW) 7/2013 - 5/2019
- MAZDA 3 (BM, BN) 2.0 (BMEFS, BM547, BN547) (114kW) 11/2013 - 5/2019
- MAZDA 3 (BM, BN) 2.0 Flexfuel (121kW) 11/2014 - 6/2019
- MAZDA 3 limuzina (BM_, BN_) 2.0 (110kW) 11/2013 - 5/2016
- MAZDA 3 limuzina (BM_, BN_) 2.0 (112kW) 4/2015 - 5/2016
- MAZDA 3 limuzina (BM_, BN_) 2.0 (121kW) 11/2014 - 5/2019
- MAZDA 3 limuzina (BM_, BN_) 2.0 (116kW) 1/2014 - 5/2019
- MAZDA 3 limuzina (BM_, BN_) 2.0 (88kW) 9/2013 - 5/2019
- MAZDA 3 limuzina (BM_, BN_) 2.0 (BMEFP, BM527, BN527) (114kW) 11/2013 - 5/2019
- MAZDA 3 limuzina (BM_, BN_) 2.0 Flexfuel (121kW) 11/2014 - 6/2019