Lambda sonda DELPHI ES21478-12B1
- Kategória: Senzor/Sonda
- Výrobca:DELPHI
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:ES21478-12B1
- V ponuke od:27.02.2025
- Dostupnosť:Na externom sklade 6 ks
- Dĺżka káblu [mm]:600
- Lambda sonda:żirokopásmová-Lambda-Sonda, vyhrevané
- AUDI05L906262D (Vymeniteľný)
- SEAT05L906262D (Vymeniteľný)
- SKODA05L906262D (Vymeniteľný)
- VW05L906262D (Vymeniteľný)
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Lambda sonda MEAT & DORIA 811128 Nedostupné | MEAT & DORIA |
- AUDI Q3 (F3B) 35 TDI (110kW) 9/2018
- AUDI Q3 (F3B) 35 TDI quattro (110kW) 9/2018
- AUDI Q3 (F3B) 40 TDI quattro (147kW) 11/2020
- AUDI Q3 (F3B) 40 TDI quattro (142kW) 4/2024
- AUDI Q3 Sportback (F3N) 35 TDI (110kW) 11/2019
- AUDI Q3 Sportback (F3N) 35 TDI quattro (110kW) 9/2019
- AUDI Q3 Sportback (F3N) 40 TDI quattro (147kW) 9/2020
- AUDI Q3 Sportback (F3N) 40 TDI quattro (142kW) 4/2024
- SEAT TARRACO (KN2) 2.0 TDI (110kW) 9/2018 - 5/2024
- SEAT TARRACO (KN2) 2.0 TDI 4Drive (147kW) 7/2020 - 5/2024
- SKODA KODIAQ I (NS6, NS7, NV7) 2.0 TDI (110kW) 10/2016
- SKODA KODIAQ I (NS6, NS7, NV7) 2.0 TDi 4x4 (147kW) 6/2020
- VW CADDY CALIFORNIA V Camper (SBB, SBJ) 2.0 TDi (75kW) 9/2020
- VW CADDY CALIFORNIA V Camper (SBB, SBJ) 2.0 TDi (55kW) 9/2020
- VW CADDY CALIFORNIA V Camper (SBB, SBJ) 2.0 TDi (90kW) 9/2020
- VW CADDY CALIFORNIA V Camper (SBB, SBJ) 2.0 TDI 4motion (90kW) 3/2021
- VW CADDY V Skriňa/veľkopriestorová limuzína (SBA, SBH) 2.0 TDi (55kW) 9/2020
- VW CADDY V Skriňa/veľkopriestorová limuzína (SBA, SBH) 2.0 TDi (75kW) 9/2020
- VW CADDY V Skriňa/veľkopriestorová limuzína (SBA, SBH) 2.0 TDi (90kW) 9/2020
- VW CADDY V Skriňa/veľkopriestorová limuzína (SBA, SBH) 2.0 TDi (81kW) 4/2021
- VW CADDY V Skriňa/veľkopriestorová limuzína (SBA, SBH) 2.0 TDI 4motion (90kW) 3/2021
- VW CADDY V velkorozmerova limuzina (SBB, SBJ) 2.0 TDi (75kW) 9/2020
- VW CADDY V velkorozmerova limuzina (SBB, SBJ) 2.0 TDi (90kW) 9/2020
- VW CADDY V velkorozmerova limuzina (SBB, SBJ) 2.0 TDi (55kW) 9/2020
- VW CADDY V velkorozmerova limuzina (SBB, SBJ) 2.0 TDi (81kW) 4/2021
- VW CADDY V velkorozmerova limuzina (SBB, SBJ) 2.0 TDI 4motion (90kW) 3/2021
- VW TIGUAN (AD1, AX1) 2.0 TDI (90kW) 7/2020 - 4/2024
- VW TIGUAN (AD1, AX1) 2.0 TDI 4motion (147kW) 7/2020 - 4/2024
- VW TIGUAN ALLSPACE (BW2, BJ2) 2.0 TDI (110kW) 6/2017
- VW TIGUAN ALLSPACE (BW2, BJ2) 2.0 TDI 4motion (110kW) 6/2017
- VW TIGUAN ALLSPACE (BW2, BJ2) 2.0 TDI 4motion (147kW) 6/2020
- VW TOURAN (5T1) 2.0 TDI (110kW) 5/2015
- VW TOURAN (5T1) 2.0 TDI (90kW) 11/2020
- VW TOURAN Skriňa/veľkopriestorová limuzína (5T1) 2.0 TDI (90kW) 11/2020
- VW TOURAN Skriňa/veľkopriestorová limuzína (5T1) 2.0 TDI (110kW) 5/2015