Katalyzátor - montáżna sada FA1 CC100730
- Kategória: Katalyzátor
- Výrobca:FA1
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:CC100730
- V ponuke od:12.12.2022
- Dostupnosť:Nedostupné
- Vaša cena: cena na dotaz
- Doplnkový tovar/ Dopňujúca informácia 2:s rurkovou spojkou
- BMW(18307785942)
- BMW(18322246928)
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Katalyzátor BM CATALYSTS BM80165H Na externom sklade | BM CATALYSTS |
Katalyzátor BOSAL 090-772 Nedostupné | BOSAL |
Katalyzátor WALKER 28023 Nedostupné | WALKER |
cena na dotaz
cena na dotaz bez DPH
- BMW 3 (E46) 318 d (85kW) 9/2001 - 3/2003
- BMW 3 (E46) 318 d (85kW) 3/2003 - 2/2005
- BMW 3 (E46) 320 d (110kW) 9/2001 - 5/2005
- BMW 3 (E46) 320 d (100kW) 4/1998 - 9/2001
- BMW 3 Compact (E46) 318 td (85kW) 3/2003 - 2/2005
- BMW 3 Compact (E46) 320 td (110kW) 9/2001 - 2/2005
- BMW 3 Kabriolet (E46) 320 Cd (110kW) 2/2005 - 12/2007
- BMW 3 Kupé (E46) 320 Cd (110kW) 11/2003 - 7/2006
- BMW 3 Touring (E46) 318 d (85kW) 3/2003 - 2/2005
- BMW 3 Touring (E46) 318 d (85kW) 10/2002 - 3/2003
- BMW 3 Touring (E46) 320 d (110kW) 9/2001 - 2/2005
- BMW 3 Touring (E46) 320 d (100kW) 3/2000 - 9/2001
- BMW 5 (E39) 520 d (100kW) 2/2000 - 6/2003
- BMW 5 Touring (E39) 520 d (100kW) 2/2000 - 9/2003