Filter vnútorného priestoru DENCKERMANN M110933K
- Kategória: Kabinový vzduchový filter
- Výrobca:DENCKERMANN
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:M110933K
- Interný kód:M110933K
- V ponuke od:04.11.2022
- Dostupnosť:Nedostupné
- Dĺżka [mm]:225
- żírka [mm]:181
- Výżka [mm]:40
- Prevedenie filtra:Filter aktívneho uhlia
- LADA211108122020
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Filter vnútorného priestoru MANN-FILTER CUK 21 006 Nedostupné | MANN-FILTER |
- BOSCH1 987 432 435
- WIX FILTERSWP9398
- LADA 110 (2110) 1.5 (56kW) 10/2000 - 12/2005
- LADA 110 (2110) 1.5 (54kW) 1/1995 - 12/2005
- LADA 110 (2110) 1.5 (57kW) 1/1995 - 12/2005
- LADA 110 (2110) 1.5 (52kW) 6/1996 - 9/2004
- LADA 110 (2110) 1.5 16V (67kW) 10/2000 - 12/2010
- LADA 110 (2110) 1.5 16V (70kW) 1/1995 - 12/2005
- LADA 110 (2110) 1.6 (60kW) 1/2000 - 12/2012
- LADA 110 (2110) 1.6 (66kW) 1/2000 - 12/2008
- LADA 110 (2110) 2.0 i (21106) (110kW) 8/1996 - 7/2000
- LADA 110 (2110) Wankel (88kW) 6/1997 - 9/2004
- LADA 111 (2111) 1.5 (58kW) 10/2000 - 9/2004
- LADA 111 (2111) 1.5 (56kW) 10/2000 - 2/2009
- LADA 111 (2111) 1.5 (52kW) 1/1997 - 12/2003
- LADA 111 (2111) 1.5 (57kW) 1/1996 - 12/2005
- LADA 111 (2111) 1.5 16V (70kW) 1/1995 - 8/2002
- LADA 111 (2111) 1.5 16V (67kW) 10/2000 - 12/2005
- LADA 111 (2111) 1.6 (60kW) 9/2004 - 2/2009
- LADA 111 (2111) 1.6 (66kW) 9/2004 - 12/2007
- LADA 112 (2112) 1.5 (56kW) 10/2000 - 12/2005
- LADA 112 (2112) 1.5 (57kW) 1/1995 - 9/2004
- LADA 112 (2112) 1.5 16V (67kW) 10/2000 - 12/2005
- LADA 112 (2112) 1.6 (66kW) 3/2006 - 12/2008
- LADA 112 (2112) 1.6 (60kW) 1/2005 - 12/2011
- LADA PRIORA Kombi (2171) 1.6 (72kW) 10/2009 - 12/2015
- LADA PRIORA limuzina (2170_) 1.6 (72kW) 4/2007 - 7/2018
- LADA PRIORA limuzina (2170_) 1.6 LPG (71kW) 3/2009 - 9/2016
- LADA PRIORA sikma zadna cast (2172) 1.6 (72kW) 12/2008 - 12/2015
- LADA PRIORA sikma zadna cast (2172) 1.6 LPG (71kW) 12/2008 - 12/2013